/* JCJP */ Terapia Manualna / Fizjoterapia Gliwice - Gabinet, kursy. Stanisław Legocki
KURSY

Baza terapeutów MT I


Lista przedstawia terapeutów, którzy ukończyli kursy terapii manualnej z zakresu przewidzianego w modułach MT I oraz zaliczyli egzamin końcowy.

Egzamin MT I Gliwice - październik 2007 (EDYCJA 1)

Konrad Abramowicz - Tarnów
Beata Buryta - Szczecin
Dariusz Czerniak - Elbląg
Robert Drozd - Brzyska
Anna Gałęzowska - Łódź
Marek Gorczyński - Gliwice (lek. med. ortopeda)
Katarzyna Jakóbiec -Ruda Śląska
Tomasz Łabędź- Dąbrowa Tarnowska
Anna Szal - Ruda Ślaska
Honorata Skubel - Zielona Góra
Piotr Wiącek- Gliwice
Tomasz Woźniak - Aleksandrów Łódzki
Piotr Żyndul - Gdynia
Maciej Chmielecki - Łódź
Bogusława Łysakowska-Będek Gliwice
Egzamin MT I Kaltenborn-Evjenth (uzupełniony program)
Michał Szlęzak
Piotr Żurek

Egzamin MT I Gdańsk - czerwiec 2009 (EDYCJA 2)

Maciej Bielawski
Adam Gardziewicz - Gdańsk
Marcin Gemzik - Gdańsk
Małgorzata Hałoń - Straszyn
Monika Kiernozek-Bołądz - Gdańsk
Beata Królikowska - Gdańsk (lek. med.)
Regina Niedziela - Gdańsk
Aleksandra Szafranek - Gdańsk
Anna Twardowska-Plaga - Gdańsk
Agnieszka Winiarska-Grabowska - Malbork
Mariusz Zaborowski - Malbork
Piotr Ulaszewski - Gdańsk

Egzamin MT I Katowice - grudzień 2009 (EDYCJA 3)

Bartosz Bomba - Wrocław
Borkowski Rafał Nowy Sącz
Dąbrowska Magdalena
Hanna Frąckowiak-Dziedziak - Szczecin
Gołofit Marlena-Anna
Joanna Grafowska - Gliwice
Piotr Habdas - Bielsko Biała
Łukasz Hawełka - Gliwice
Wioleta Jonecko - Szczecin
Joanna Patek - Bełchatów
Aleksandra Ostrowska - Gliwice
Joanna Rutkowska - Katowice
Elwira Sikora - Rybnik
Krystyna Stańczyk Katowice (lek. med.)
Daria Szatka - Katowice
Zuzanna Szweblik - Rybnik
Adam Szyszka - Bieruń
Aleksandra Ulman - Gliwice
Agnieszka Kaczmarek-Poznań
Agnieszka Łaszcz - Poznań
Katarzyna Woźniak-Henkel - Gliwice
Marcin Szymański - Łódź
Robert Rosiak - Łódź

Egzamin MT I Katowice - czerwiec 2011 (EDYCJA 4)

Elżbieta Długaj
Marcela Ficek
Łukasz Filipecki
Maciej Florek
Michalina Jantos
Szymon Kostka
Mikołaj Kukurba
Andrzej Kuś
Tomasz Nowak
Katarzyna Pastusiak
Dawid Pawlak
Artur Szymański
Marcin Tatar
Katarzyna Witczak
Marta Zielińska

Egzamin MT I Katowice - luty 2012 (EDYJA 5)

Anna Noworyta
Katarzyna Kobiela
Marcin Wozniak
Joanna Tiffert
Agnieszka Serwatka
Przemysław Mielniczek
Marcin Ozon
Damian Dudka
Piotr Otrzasek
Kamil Pitala
Krzysztof Ciepielewski
Konrad Pszczoła
Mateusz Bulak
Jakub Kucharski
Katarzyna Kulig
Jakub Kraszewski
Aleksandra Wysota
Romana Kania

Egzamin MT I Katowice - luty 2013 (EDYCJA 6)

Patrycja Biegańska
Agata Piątek
Maria Głuch
Łukasz Dydacki
Karolina Gałka
Anna Drabek
Kamila Gawlak-Stefaniak
Jakub Bidas
Sabina Maciejczyk
Zbigniew Galicki
Tomasz Nowacki
Jakub Bielawski
Anna Krzysztofowicz
Olga Lipowiecka
Piotr Poloczek
Andrzej Szymocha
Wojciech Szewczyk
Marta Ulman
Przemysław Jureczko
Kamil Nowak


Egzamin MT I Lublin - maj 2013 (EDYCJA 7)
Egzamin MT I Szczecin - styczeń 2013 (EDYCJA 8)
Egzamin MT I Katowice - wrzesień 2013 (EDYCJA 9)